Vas Wilhelm Kåge

Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge
Vas Wilhelm Kåge

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Farsta, glasyr i brunt, grönt och senapsgult, ristad dekor, signerad FARSTA KÅGE samt Gustavsbergs studio Y, höjd 16,5 cm

Mindre fotrings nagg

182928

2013-04-30