Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VAS, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Farsta, glasyr i brunt, grönt och senapsgult, ristad dekor, signerad FARSTA KÅGE samt Gustavsbergs studio Y, höjd 16,5 cm
Mindre fotrings nagg
182928
2013-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här