Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm
182938
2013-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här