Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan
Chiffonjé Karl Johan

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny inredning fanérad i mahogny, bronserade dekorelement, förgyllda beslag, höjd 152, 95x47 cm

Fanérskador, sprickor, skadade fotavslut

182943

2013-05-05