Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, teak, 1960-tal, ovalt, höjd 53, 140x65 cm

Ytskador, slitage

182944

2013-05-02