Grafiska blad teckningar
Vollendet
2013-05-02
182975
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
GRAFISKA BLAD, TECKNINGAR, 8 st, 1900-tal, bestående av figur-och djurstudier, landskap och stadsmotiv, delvis signerade och daterade, Ivan Ivarsson, Lars Boëthius, Bertil Lybeck, m.fl, varierande mått
Smärre fläckar