Grafiska blad teckningar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, TECKNINGAR, 8 st, 1900-tal, bestående av figur-och djurstudier, landskap och stadsmotiv, delvis signerade och daterade, Ivan Ivarsson, Lars Boëthius, Bertil Lybeck, m.fl, varierande mått
Smärre fläckar
182975
2013-05-02