Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt, träskuren dekor, marmorerad skiva, höjd 74, 98x73 cm

182977

2013-05-05