Grafiska blad teckningar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, TECKNINGAR, diverse, 11 st, 1800-tal, delvis signerade och daterade, Torsten Palm, C. A. Dahlström, m.fl, figurstudier och utklipp från den illustrerade parisiska satiretidningen "Le Charivari", varierande mått
Fläckar, smärre skador
182989
2013-05-02