Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CULLBERG, Erland (1931-2012): "Strindbergs ande", signerad, olja på duk, 190x140 cm
Smärre dukhål
183008
2013-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här