Roy Friberg blyerts
2013-05-02
183028
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRIBERG, Roy (född 1920): Komposition med fåglar, monogramsignerad, 1970-tal, blyerts, 14x21 cm
Veck