Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRIBERG, Roy (född 1920): Komposition med fåglar, monogramsignerad, 1970-tal, blyerts, 14x21 cm
Veck
183028
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här