Klubbat för:
11 500 SEK
2 500 SEK
GRÜNSTEIN, Denise (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska, numrerad 679/1000, osignerad (signerad i trycket), screentryck på duk, 103x250 cm, Ur Ikea Art Event-serien, 2006.
183042
2013-05-03