Skåp barock 1700-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
SKÅP, 2-delat, barock, 1700-tal, ek, delvis svärtat, dekor av lejonmaskaroner, bakomliggande inredning i form av hyllplan, kulfötter, höjd 194, 158x70 cm
Kulfötter med skador, fanérskador, lösa listdelar medföljer, senare kompletterat
183045
2013-05-06