Skåp barock 1700-tal

Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

6 000 SEK

SKÅP, 2-delat, barock, 1700-tal, ek, delvis svärtat, dekor av lejonmaskaroner, bakomliggande inredning i form av hyllplan, kulfötter, höjd 194, 158x70 cm

Kulfötter med skador, fanérskador, lösa listdelar medföljer, senare kompletterat

183045

2013-05-06