Karmstolar Flexform
2013-05-06
183048
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, "Sem", Flexform, valnöt och rotting
PROVENIENS: Oaxen Krog
Smärre skador