Allmogesmycken

Allmogesmycken
Allmogesmycken
Allmogesmycken
Allmogesmycken

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALLMOGESMYCKEN, 4 st., 2 ringar, en stämplad Christian Hammer, Stockholm 1846, HÄNGE med infattat mynt, Karl XII 1710, BROSCH, silver, delvis förgyllt

Slitage

183057

2013-05-01