Taburetter i Karl Johan-stil
2013-05-06
183067
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, Karl Johan-stil, 1900-tal, mahogny
Skador, bitar saknas på benavslut, fläckad klädsel