Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONSGBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, med intarsia, höjd 76, 81x61 cm
Ytskador, smärre sprickor
183072
2013-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här