Bord med stenskiva
Valmis
2013-05-06
183076
| Korkein tarjous | 13 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BORD med stenskiva, underrede i massiv ek, höjd 77, 200x80 cm
Underrede med skador, skiva med nagg, förstärkning undertill, lös listdel medföljer