Väggspel

Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel
Väggspel

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSPEL, 1900-talets första hälft, ekfodral med glasad front, höjd 79, 49x15 cm, nyckel saknas, lösa paljetter medföljer

Slitage, nyckel saknas

183079

2013-05-03