Bord 1900-tal
2013-05-06
183081
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 18/1900-tal, imitation av pietra dura i skivan, delvis förgyllt underrede, ca 53, 120x60 cm
Underrede med omfattande skada, skiva med nagg, färgbortfall, skador, lösa delar medföljer