Klubbat för:
8 000 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 18/1900-tal, imitation av pietra dura i skivan, delvis förgyllt underrede, ca 53, 120x60 cm
Underrede med omfattande skada, skiva med nagg, färgbortfall, skador, lösa delar medföljer
183081
2013-05-06