Bord 1900-tal

Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal
Bord 1900-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 18/1900-tal, imitation av pietra dura i skivan, delvis förgyllt underrede, ca 53, 120x60 cm

Underrede med omfattande skada, skiva med nagg, färgbortfall, skador, lösa delar medföljer

183081

2013-05-06