Byrå Louis XVI-stil
2013-05-07
183084
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal, njurformad, fanérad med olika träslag, marmorskiva, 3 lådor, höjd 88, 90,5x58,5 cm
Fanérskador