Jukka Vänttinen mezzotint
2013-05-05
183093
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): "Försikt", signerad och daterad J Vänttinen 2004, numrerad 127/295, mezzotint, 24x13,5 cm