Jukka Vänttinen mezzotint

Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄNTTINEN, Jukka (född 1954): "Motväg", signerad och daterad J Vänttinen 2004, numrerad 246/295, mezzotint, 24,5x15 cm

183102

2013-05-05