Honoré Daumier litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAUMIER, Honoré (Frankrike, 1808-1879): 2 st, originallitografier varav en med titeln "La Justice chionise", Paris, monogramsignerade i trycket H. D, bladmått 21,5x28 resp 26x21 cm
Har varit vikta, ej signerade av Daumier
183110
2013-05-05