Per Månsson oljemålning

Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅNSSON, Per (1896-1949): Kustlandskap, signerad och daterad Per Månsson olja på pannå, 28x37 cm

Spikhål

183115

2013-05-02