Skrivbord i mahogny
2013-05-07
183137
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, mahogny, med hurtsar, höjd 74, 150x81 cm
Nyckel saknad, bruksslitage