Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Solnedgång över vatten, signerad och daterad V Aaltona 1969, 46x55 cm

183144

2013-05-03