Veikko Aaltona solnedgång

Veikko Aaltona solnedgång
Veikko Aaltona solnedgång
Veikko Aaltona solnedgång
Veikko Aaltona solnedgång

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Solnedgång med skogsvy, signerad och daterad V Aaltona 1953, 54x65 cm

1 mindre färgbortfall

183146

2013-05-04