Grafiska blad tryck
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
GRAFISKA BLAD, TRYCK, 5 st, 1800 -och 1900-tal, Honoré Daumier, Ulrik Samuelsson 63/160 resp 76/160, Edouard Manet, Paul Klee, delvis signerade, varierande storleker
Ett provtryck av Ulrik Samuelsson, 76/160, med reva
183147
2013-05-05