Grafiska blad tryck

Grafiska blad tryck
Grafiska blad tryck
Grafiska blad tryck
Grafiska blad tryck
Grafiska blad tryck
Grafiska blad tryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFISKA BLAD, TRYCK, 5 st, 1800 -och 1900-tal, Honoré Daumier, Ulrik Samuelsson 63/160 resp 76/160, Edouard Manet, Paul Klee, delvis signerade, varierande storleker

Ett provtryck av Ulrik Samuelsson, 76/160, med reva

183147

2013-05-05