Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NAKTERHUS, underdel, på tredelad delfinfot, omkring 1800-talets mitt, patinerad brons och mässing
Skador
183151
2013-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här