Underdel till nakterhus på delfinfot

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NAKTERHUS, underdel, på tredelad delfinfot, omkring 1800-talets mitt, patinerad brons och mässing

Skador

183151

2013-05-07