Leif Johansson olja

Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja
Leif Johansson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Leif (född 1950): "Abstrakt komposition", signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm

183152

2013-05-02