Stig Slas Claesson färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Från stadshuskajen mot söder, signerad och daterad Stig Claesson -77, 85/300, färglitografi, 44x54 cm

183158

2013-05-03