Ytterfoder i mässing

Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing
Ytterfoder i mässing

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

YTTERFODER/TRÄDGÅRDSURNA, mässing, omkring 1900, på kulfötter, punsad och driven dekor, höjd 68, diameter 80 cm

Skador och lagningar

183159

2013-05-01