Stig Slas Claesson collage
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "Flicka i stol", signerad Stig Claesson, collage, 100x70 cm, bok på behörigt avstånd medföljer
Proveniens: Utställningsetikett "Färg och form katalognr 698, 1985"
Boken "På behörigt avstånd, 1987"
Gulnad
183163
2013-05-03