Stig Slas Claesson collage

Stig Slas Claesson collage
Stig Slas Claesson collage
Stig Slas Claesson collage
Stig Slas Claesson collage
Stig Slas Claesson collage
Stig Slas Claesson collage

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "Flicka i stol", signerad Stig Claesson, collage, 100x70 cm, bok på behörigt avstånd medföljer
Proveniens: Utställningsetikett "Färg och form katalognr 698, 1985"
Boken "På behörigt avstånd, 1987"

Gulnad

183163

2013-05-03