Stol 1700-tal
2013-05-07
183171
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1700-tal, bonad bok, skuren dekor, balusterformad ryggbricka, sits i gyllenläder
Skadad sits, sprickor, nagg