Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 258/350, färglitografi, bladstorlek 34x46 cm

183181

2013-05-03