Kandelabrar Just Andersen
2013-05-02
183205
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, blyfritt tenn, Just Andersen, Danmark, 3 ljusarmar vardera, höjd 20 cm
Bruksslitage, repor