Gustav Pierre oljemålning

Gustav Pierre oljemålning
Gustav Pierre oljemålning
Gustav Pierre oljemålning
Gustav Pierre oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

PIERRE, Gustav (född 1939): "Riddarfjärden i höstskymning", signerad Gustav Pierre, olja på duk, 60x73 cm

183206

2013-05-02