Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): Västkustmotiv, signerad A. Genberg, olja på duk, 40x54 cm
Krackeleringar
183215
2013-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här