Amanda Bergstedt oljemålning

Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning
Amanda Bergstedt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGSTEDT, Amanda (1841-1918): "Utö", signerad och daterad Utö 1999, olja på duk, 56x96 cm

Duklagning

183217

2013-05-02