Kista 1900-tal

Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal
Kista 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, med stoppad sits, 1900-tal, fanérad i mahogny och rot, kulfötter i mässing, höjd 46, 72x60 cm

Smärre fanérskador, fläckar

183224

2013-05-07