Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FORSBERG, Nils (1842-1934): Soldat, signerad och daterad Nils Forsberg 1892, olja på pannå, 46x36,5 cm

Smärre rispor

183238

2013-05-03