Josef Magerer oljemålning

Josef Magerer oljemålning
Josef Magerer oljemålning
Josef Magerer oljemålning
Josef Magerer oljemålning
Josef Magerer oljemålning
Josef Magerer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGERER, Josef (1883-1930): Blomstermarknad, olja på duk, signerad J Magerer, 69x55 cm

Duklagningar och krackeleringar

183250

2013-05-02