Böcker om resor, geografi och arkeologi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESOR, GEOGRAFI & ARKEOLOGI MM., parti omfattande ca 70 böcker, däribland Linnés resor. Främst 1900-tal. Varierande skick.

Skador och defekter.

183297

2013-05-03