Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 3/310, 42x33 cm

183303

2013-05-03