Knut Stangenberg tuschillustrationer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANGENBERG, Knut (1871-1955) 9 st., illustrationer, tusch, möjligen förlagor till Vårt hems jul, signerade och daterade 1935, varierande storlek

Smärre fläckar

183308

2013-05-03