Klubbat för:
1 000 SEK
1 200 SEK
AIROLA, Paavo (född 1918): Söder Mälarstrand, signerad och daterad P Airola -47, olja på pannå, 65x81 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm
183310
2013-05-03