Paavo Airola oljemålning

Paavo Airola oljemålning
Paavo Airola oljemålning
Paavo Airola oljemålning
Paavo Airola oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

AIROLA, Paavo (född 1918): Söder Mälarstrand, signerad och daterad P Airola -47, olja på pannå, 65x81 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm

183310

2013-05-03