Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, svensk empire, etikettmärkt Jon. Frisks Spegelfabrik Riddarhustorget, förgylld och bronserad, dekor av svan, 183x87 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, skadad etikett

183311

2013-05-03